e
sv

Bade İşçil Ekranlara Geri Dönmek İstiyor

699 Okunma — 06 Aralık 2022 20:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bade İşçil ekranlara geri dönmek istiyor. Bade İşçil, evvelki gün oğlu Azur Sualp ile Etiler’de objektiflere yansıdı. İşçil, ekranlara geri dönmek istediğini belirtti. İşte o açıklamalar;

“Çok Mutluyum”

Bade İşçil, “Oğlum kolunu kırmıştı, uzun bir mühlet kolu açıdaydı. Bugün alçıyı çıkardık ondan ötürü çok memnunum.” dedi.

Bade İşçil Ekranlara Geri Dönmek İstiyor

“Yeni bir proje var mı?” sorusuna da karşılık veren oyuncu, ”Ekranlara dönmeyi dört gözle bekliyorum. Artık sıkıldım diyebilirim. Pandemi derken oldukça bir vakit geçti. Sokaktaki beşerler dahi ne vakit ekranlara döneceğimi soruyor. Umarım en kısa müddette hoş bir proje ile dönerim. Bu kadar orta bana fazla geldi.” sözlerini kullandı.

“Çocuk Benden Bağımsızlaştı”

Daha evvel ‘Ezel’, ‘Kuzey Güney’, ‘Ufak Tefek Cinayetler’ üzere üretimlerde rol alan Bade İşçil, geçtiğimiz aylarda Hülya Koçyiğit’in sunumuyla TRT 2’de ekranlara gelen ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk olmuştu. Anne olduktan sonra hayata bakışının değiştiğini hissettiğini belirten ünlü isim, “Azur öncesini hiç hatırlamıyorum üzere bir şey. Daima o varmış, onunla bir bütünüm üzere hissediyorum. Çocuk benden bağımsızlaştı ancak ben kopamıyorum” demişti.

Son olarak başrollerini Deniz Çakır, Bade İşçil, Alican Yücesoy ve Burak Yamantürk’ün paylaştığı ‘Aslında Özgürsün’ isimli internet dizisinde rol alan Bade İşçil, evvelki gün Baltalimanı’nda  objektiflere yansıdı. Keyifli olduğu dikkatlerden kaçmayan İşçil, dinlendiğini söylemişti.

“Dinleniyor Olmak Zorundayım”

Başrolünde oynadığı ‘Aslında Özgürsün’ isimli dizinin ikinci dönem çekimlerinin ne vakit başlayacağı sorusuna cevap veren ünlü isim, “Bilmiyorum. İkinci dönemi çekecektik aslında eylül ayının sonu üzere düşünülüyordu bende o yüzden iş değerlendiremedim. Dinleniyor olmak zorundayım” demişti.

Gelen teklifleri değerlendiremediğim için üzüldüğüm diyen İşçil, “Dediğim üzere çekim programı değiştiği için projenin bu türlü oldu” diye konuştu. Tekliflerin televizyona yönelik olduğunu söyleyen Bade İşçil, “Dönelim artık, pandemi bitti” sözlerini kulanmıştı.

“Beni özleyenlere ne diyeceğimi bilmiyorum” diyen oyuncu, “Çalışın bir şeyler yapın diyorlar. Rol aldığım dizilerdeki karakterleri söylüyorlar bana; Şebnem ve Banu diyorlar. Bir paylaşım yapamıyorum baskıya maruz kalıyorum” formunda konuşmuştu.

“Çocuk Olunca da Zor”

39 yaşındaki Bade İşçil, “Oğlunuz Azur’dan sonra özel hayatınızı geri plana mı attınız?” sorusuna da şu cevabı vermişti:

Evet. Ben bir yere çıkmıyorum, gezmiyorum. Çocukla olunca da güç. Yazgıda varsa yaşanır.

Oyuncu, “Heyecanlanmak istemiyor musunuz?” sorusunu da “İstemez mi insan? Gezen biri de değilim, beni nerede bulacak? Yemeği de konutta yiyoruz yani anladınız mı? O denli olunca, durum bu türlü oluyor” formunda cevaplamıştı.

bade işçil,Bade İşçil Ekranlara Geri Dönmek İstiyor

Bade İşçil ekranlara geri dönmek istiyor. Bade İşçil, evvelki gün oğlu Azur Sualp ile Etiler’de objektiflere yansıdı.

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Bade İşçil Ekranlara Geri Dönmek İstiyor