e
sv

Armağan Çağlayan’dan Üzücü Haber!

582 Okunma — 24 Aralık 2022 17:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarıyla sıhhat ve hayata dair bilgiler paylaşan Armağan Çağlayan, sevilen YouTube programının son karesini çektiklerini duyurdu.

Çağlayan vedasını YouTube’dan şu sözlerle duyurdu:

“Bu fotoğraflar, dün son kere yaptığımız YouTube çekimlerinden. Siz şubat ayı ortasına kadar izleyebileceksiniz, fakat biz dün son sefer çekim yaptık. Artık YouTube’a veda zamanı… Hekim işlerinizi azaltın, biraz kendinize vakit ayırın dedi… Bugüne kadar YouTube programlarımıza gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz… Bir gün diğer maceralarda tekrar görüşmek ümidiyle… Her şey için çok teşekkürler… Minnettarız”

Armağan Çağlayan Kimdir?

56 yaşındaki üretimci ve programcı Armağan Çağlayan, geçtiğimiz ay akciğer kanseri olduğunu ve tedavisinin başladığını açıklamıştı. YouTube kanalı “196Sekiz”de “Gör Beni”, “Uçuk Kaçık Masallar”, “Dur Bi Dinle”, “‘Yeme De Yanında Yat” ve “Zor Lakin Tekrar De Sor” programlarını sunan Çağlayan, kanala veda ettiğini dün stüdyoda yapılan son fotoğraf çekimi ile duyurdu. İşte o manzara:

armağan çağlayan,Armağan Çağlayan ‘ın YouTube

Sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarıyla sıhhat ve hayata dair bilgiler paylaşan Armağan Çağlayan, sevilen YouTube programının son karesini çektiklerini duyurdu. Çağlayan vedasını YouTube’dan şu sözlerle duyurdu: “Bu fotoğraflar, dün son defa yaptığımız YouTube çekimlerinden. Siz şubat ayı ortasına kadar izleyebileceksiniz, ancak biz dün son sefer çekim yaptık. Artık YouTube’a veda zamanı… Tabip işlerinizi azaltın, biraz […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Armağan Çağlayan’dan Üzücü Haber!