e
sv

Aldatmak 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Tarık Güzide’yi Zora Getirmeye Çalışıyor!

153 Okunma — 30 Nisan 2023 05:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 28. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Güzide, Ozan’ın kız arkadaşı Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğunu öğreniyor. Zeliş, annesinin Yeşim’e uyup Güzide’ye kumpas kurduğunu öğrenince şok oluyor. Yeşim, Dilek’in Tarık’tan gebe kaldığını öğrenip onunla arbedeye tutuşuyor ve karakolluk oluyor. Aldatmak 29. kısım fragmanı yayınlandı mı? Tarık, Güzide’yı, zora getirmeye çalışıyor.

Tarık Güzide’yi Zora Getirmeye Çalışıyor!

Aldatmak dizisinin 29. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Dizinin son kısmında; Güzide, Yeşim’i köşeye sıkıştırıyor ve onun konutundaki eşyaları sattığını ispatlıyor. O sırada Ozan kız arkadaşıyla meskene geliyor. Zeliş, annesini ve kuzeni Yeşim’i orada görünce şok oluyor. Bu ortada oraya gelen Tarık, kendisini öldürmek isteyenin Yeşim olduğunu öğreniyor ve ona çocuğunu asla göstermek istemek söyleyip gidiyor.

Aldatmak 28. Kısımda Neler Oldu?

Eve gidince Yeşim Zeliş’e, neden Güzide’nin konutunu soyduğunu kendince anlatmaya çalışıyor. Tarık, kızını alıp otele gidiyor. Yeşim, kızını görmek için otele gidiyor. Tarık onu, oradan uzaklaştırıyor. Lakin Yeşil, oradaki bir çalışandan Tarık’ın Dilek isimli bir bayandan gebe kaldığını ve onu tehdit etmek için hazırlandığını söylüyor.

Zeliş, kuryelik yaptığı Oltan’a gidip yüklü bir avans istiyor. Aldığı parayla Güzide’ye gidip ona, o parayı veriyor ve Yeşim’in çaldığı eşyaların parasını vermek istediğini söylüyor. Yeşim, Tarık’ın öbür bir bayanla bağlantısı olduğunu öğreniyor.

Oylum, bir taksiye biniyor ve büyük bir kaza geçiriyor. Ne ihtimalse Behram, onu orada bulup Oylum’u kurtarıyor. Aslında Behram, ailenin Oylum’un kendisinden gebe olduğunu öğrenmesini istiyor.

Behram, annesine evleneceğini söyleyip onu İstanbul’a çağırıyor. Bu ortada Güzide, Ali Sezai’yi mahpustan çıkarıp ona bir mesken ayarlıyor. Elmas Tarık’ın yanına gidip ona, Güzide’nin ondan boşamak istediğini söylüyor. Ona, Güzide’nin bir teklifi olduğunu ve ondan bir şey istemediğini söylüyor.

Ondan bu iş için yalnızca vekalet fiyatı istediğini söylüyor. Ona, dava günü görüşeceğini söyleyip veda ediyor. Yeşim ise, onların konuşmasını dinliyor. Tarık, Ali Sezai’nin dışarıdan çıktığını öğreniyor ve bunun kendisi yüzünden yattığını herkesin öğrendiğini öğreniyor.

Taırk’tan gebe kalan Dilek, doktora gidiyor. Yeşim’in teyzesi onun sahiden gebe olduğunu öğrenmek için onu takip ediyor. Tarık, mahkemede Güzide’den boşanmak istediğini söylüyor ve sonrasında ondan yaptıkları için özür diliyor.

Yeşim ise, Dilek’i bulup onu köşeye kıstırıp ondan o çocuğu aldırmasını, şayet aldırmazsa onu öldüreceğini söyleyip saçını başını yoluyor. Dilek ise, Yeşim’i karakola gidip şikayet ediyor. Yeşim ve teyzesi tüm suçlamaları inkar ediyor.

Tarık ile Güzide’nin boşanma davası görülüyor. Boşanma davasında kaybedeceğini bilen Tarık, Güzide’den boşanmak istemediğini beyan ediyor.

Aldatmak 28. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Tarık Güzide’yle Boşanmaktan Vazgeçiyor!

Aldatmak,Aldatmak Dizisi,atv

ip onunla hengameye tutuşuyor ve karakolluk oluyor. Aldatmak 29. kısım fragmanı yayınlandı mı? Tarık, Güzide’yı, zora getirmeye çalışıyor

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

Sıradaki içerik:

Aldatmak 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Tarık Güzide’yi Zora Getirmeye Çalışıyor!