e
sv

‘49’ Filmine Geri Sayım Vakti!

442 Okunma — 19 Ocak 2023 00:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

49 Sineması için geri sayım başladı! Teröristler tarafından esir alınan Türklerin kurtarılış öyküsünü anlatan sinemanın başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Hande Doğandemir, Sinan Tuzcu, Doğukan Polat, Hasan Küçükçetin ve Kerem Alışık’ın yer aldığı sinema olan “49”, 20 Ocak günü vizyona girecek. Aksiyon sineması olarak beyaz perdede sinema severlerin karşısına çıkacak.

Gerçek kıssadan uyarlanan bu sinemanın direktörlüğünü Hakan İnan üstlenmiştir. 49 Sinemasının senaryosunu ise Barış Erdoğan ve İlker Arslan yazdı.

DEAŞ’a esir düşen Türkiye’nin Musul Başkonsolosluğu’nun 2014’te DEAŞ militanları tarafından 49 Türk vatandaşının kurtarılmasının ve bunun için var gücüyle savaşan insanların yaşamış olduğu zorluklar ile operasyonda yaşananlar ismine sinema perdesinde olacak.

 

49 Sineması için geri sayım başladı! Teröristler tarafından esir alınan Türklerin kurtarılış kıssasını anlatan sinemanın başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Hande Doğandemir, Sinan Tuzcu, Doğukan Polat, Hasan Küçükçetin ve Kerem Alışık’ın yer aldığı sinema olan “49”, 20 Ocak günü vizyona girecek. Aksiyon sineması olarak beyaz perdede sinema severlerin karşısına çıkacak. Gerçek öyküden uyarlanan bu sinemanın direktörlüğünü Hakan […]

Kaynak: Magazin Haberleri

magazinpark.com

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

‘49’ Filmine Geri Sayım Vakti!