e
sv

3 Hobi Edinin!

979 Okunma — 21 Ağustos 2022 23:32
3 Hobi Edinin!
avatar

Magazinpark

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

3 Hobi Edinin!3 Hobi Edinin!

Bir çoğumuz hayatın temposuna yetişme çabasından ,zaman ayıramamaktan kısaca inanılmaz bir yoğunluk sürecinden şikayetçiyizdir. Bize kalan çok kısıtlı zamanları da doğru değerlendiremediğimizden tatminsizlik duygusu peşimizi asla bırakmıyor. Bu noktada bize yaparken keyif verecek belki biraz sorumluluk bilincinden bahsedilen tatminsizlik duygusundan uzaklaştıracak kısacası bizi hem zihnen hem de bedenen dinlendirecek yeni bir Hobi edinmek tüm bunlardan kurtulmanın en etkili yolu olabilir.

Kendinizi keşfetme imkanı tanımak , ne istediğinizi bilmek ve bu yolda keyifli anlar yaşamak  olumsuz düşüncelerle başa çıkabilmek için birebir. Zamanın yaşınızın ya da üşengeçliğin bir bahaneden ötesi olmadığını kabul edin ve hangi hobinin sizin için olduğunu keşfedin.

Peki hobi seçerken aynı zamanda hayatımıza daha neler katabiliriz diye düşünenler tam buraya işte hobi seçimimizde olması gerekenler…

Para Kazanmak İçin

Blog yazmak , çeşitli içerikler oluşturmak , el işlerinizi satmak ,grafik tasarımı ya da video editleri gibi işler sayesinde hem kendi ilgi alanınızı bulabilir hem de bundan kar edebilirsiniz.

3 Hobi Edinin!

Sağlıklı Olmak İçin

Spora başlamak ve spor dalları arasında çeşitli alanlara yönelmek bir voleybol ,basketbol gibi sporlar bana göre değil diyenler için pilates yoga gibi sizi daha dinlendirici ,sakinleştirici alanlara da yönelebilirsiniz bunun yanında yemek pişirmek bulmaca çözmek gibi hobiler de hem oldukça sağlıklı hem de keyifli olabilir.

3 Hobi Edinin!

Güzel Vakit Geçirebilmek İçin

Bir enstrüman çalmak, sulu boya gibi çeşitli boyalarla vakit geçirmek ya da kitap okumak vb. aktiviteler sayesinde de size göre olan bir hobiyi keşfedebilirsiniz.

https://onedio.com/haber/bos-zamanim-cok-fikrim-yok-diyenlere-ilac-gibi-gelecek-25-muazzam-hobi-onerisi-895707

3 Hobi Edinin!

 

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

3 Hobi Edinin!